Brendan Davies a Emma Langey z grófstva Somerset v Anglicku dostali pod stromček ten najkrajší darček- malú dcérku. Pri výbere mena však nedomysleli, aké môže mať následky. Dokonca si ani neuvedomovali, že v ich regióne sú noviny s rovnakým menom. Až prišli na význam mena, bolo im do plaču!

 

Malej dali meno Harlow Star a malo symbolizovať niečo úplne iné ako noviny. Harlow znamená: slobodu, intelektuál a dobrodružnosť, pričom meno Star jej dali z dôvodu ctenia si rodiny, ktorá s nimi už nie je. Meno novín je veľmi známe v oblasti Essexu, no otec priznal, že o nich doposiaľ nepočul.

Rodičia dostali komplimenty od obyvateľov mesta. za to aké meno vybrali pre maličkú. Takto sa ich dcéra môže tešiť na každoročné blahoželania od novín aj obyvateľov celého mestečka. Vďaka jej menu, ktoré jej dali mama s otcom nechtiac sa z nej stala prakticky celebrita!

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*