Koronavírus neobišiel ani rodinu Pomajbovcov a zaúradoval u nich tesne pred Vianocami. Zabávač ležal vo vysokých horúčkach, zvyšok rodiny skončil s bolesťami hlavy a svalov.„Posledných 14 dní pred sviatkami sme celá rodina bojovali s horúčkami a nepríjemnými bolesťami hlavy a svalov,” priznala hercova manželka.

Z najhoršieho sú už vonku, no priebeh koronavírusu nebol u nich najľahší. „Našťastie už máme najhoršie za sebou, ešte síce kašleme a sme unavení, ale už je to dobré! Bolo to naozaj náročné, našťastie v horúčkach ležal len Roman, ja s deťmi sme mali “len” bolesti hlavy a svalov. Ani stáť sme chvíľami nemohli,” poznamenala ďalej.

Koronavírus im čiastočne prekazil vianočné plány a prípravy, ale nakoniec si ťažkú hlavu z toho nerobili. Pomocnú ruku im podali rodinní známi, či priatelia. „Verím, že už je všetko zlé za nami, sme šťastní, že sme mohli zažiť Štedrý večer, stôl sme mali plný dobrôt. Som nesmierne vďačná všetkým, ktorí nám celý čas pomáhali. Rodina a priatelia nám priniesli všetky štedré dobroty. Deti sa tešia, že máme Vianoce, ako sa patrí,” prezradila manželka Petra.

Zdroj: ereport.sk | Foto: Instagram/Roman Pomajbo