markiza 2019

Televízia Markíza prezradila, aké novinky v svojom programe chystá na nasledujúci rok 2019. Diváci sa môžu tešiť na tradičné stálice ako Hlas Česko Slovenska, šou Tvoja tvár znie povedome či seriál Oteckovia. Do programu však produkcia zaradí aj dve úplné novinky, z ktorých jedna je prerábkou známej šou konkurenčnej JOJ-ky!

 

Produkcia televízie Markíza prinesie na budúci rok divákom úplne novú romantickú reality šou – Láska na vidieku. Už názov programu naznačuje, že sa diváci opäť presunú do prostredia farmárčenia a slovenského vidieku. Ide totiž o námet ktorý už použila konkurenčná televízia JOJ, pod názvom Farmár hľadá ženu.

Markíza však medzi protagonistov vidieckej zoznemky, neplánuje zaradiť kontroverzné postavičky, akými u konkurencie boli napríklad Jano Bučko, farmár Štefan či nebohá Martinka z Turca.

V spolupráci s českou Novou chystá Markíza aj seriál Kameňák. Názov naznačuje, že pôjde o komediálny program a je tu predpoklad, že pôjde o seriálovú napodobeninu rovnomenného, divácky obľúbeného filmu.

farmar hlada zenu
JOJkárska šou Farmár hľadá ženu bola plná kontroverzných súťažiacich. Markíza sa tomu chce vyhnúť.

Zdroj: etrend.sk | Foto: Facebook | Video: Facebook