Speváčka Dara Rolins nie je z tých, ktorých by nejak extra trápila pandémia koronavírusu. Síce spočiatku spolu s mnohými ďalšími hudobníkmi nadávala na opatrenia zakazujúce koncerty, no tam jej odpor začal aj skončil. Keď to čo i len trochu išlo, spievala v do prasknutia natlačených kluboch a keď nie, voľný čas využívala na cestovanie po svete.

Z jednej z dovoleniek sa vrátila aj nedávno. Energia nadobudnutá počas oddychu v Dubaji jej však nevydržala dlho, a tak sa krátko po návrate do Prahy, kde žije, rozhodla presunúť na ďalší výlet. Tentokrát relaxuje v Tatrách. 

Necíti sa byť nezodpovedná

„Nikdy ma nenapadlo, že sa raz budem musieť obhajovať a vysvetľovať prečo som ‚doma‘, na Slovensku,“ posťažovala sa Dara, keď začal počet negatívnych komentárov na margo jej cestovania stúpať. „Som dospelá a aj vďaka tomu že som mama, necítim sa byť nezodpovedná k sebe, svojej rodine a tým, s ktorými trávim čas. Aj v takto zložitej dobe sa ľudia po svete pohybujú, presúvajú.“

Speváčka tiež tvrdí, že je testovaná a na Slovensko prišla prvotne za prácou – fotiť fotografie do svojho diára. „To, že som si včera vo voľnom čase vyrazila do lesa, rozpútalo až nenávistnú debatu o mojej drzosti vyraziť z CZ na SK, keď vy nemôžete navštíviť vo vedľajšej obci ani svoju 70 ročnú mamu… Ja chápem, že váš hnev je v takomto prípade na mieste, na druhej strane… Svoju mamu som práve z dôvodov jej vysokého, rizikového veku nevidela mesiace ani ja,“ bránila sa Rolins pred niekoľkými dňami.

Celebrita, ktorá dlhodobo vyvoláva v ľuďoch emócie najrôznejších druhov, zakončila svoju obhajobu slovami, že síce chápe frustráciu a problémy ľudí, no „nemyslím si, že keď svoj hnev obrátite proti mne a pošlete ma späť do Čiech, bude táto situácia lepšia“.

Niekto behá v skafandri, iný na lyžiach

Hoci sa speváčka plánovala pôvodne zdržať na našom území len do nedele, fotky zo zasnežených hôr publikuje na svojom Instagrame dodnes. Jedna z nich vznikla pri Popradskom plese:Vyrazila som si do rozprávky, nadýchnuť sa tatranského vzduchu. Prekrásny deň, keď je vám tak ‚obyčajne‘ dobre.“ 

Práve táto vysmiata fotografia na lyžiach vyvolala vlnu prudkých vášní, a to dokonca aj zo strany ľudí, ktorí jej až doteraz fandili. Sú nejaké pravidlá, tak ich, prosím, dodržujte. Toto nie je správne. Ak chceme ísť naspäť do práce a školy, mali by sme byť všetci zodpovední,“ odkázala speváčke istá Slovenka. „Minimálne z úcty k tým, ktorí denno-denne už x mesiacov bojujú v 1. línii, by bolo treba v čase tvrdého lockdownu aj trošku zvážiť, aký verejný príspevok postnúť.“ 

Napokon sa v komentároch ozvala aj istá zdravotníčka, ktorá však už nepociťovala potrebu pristupovať k hviezdičkiným citom v rukavičkách: „Výsmech nám obyčajným ľuďom, len nechápem, prečo ja behám v skafandri na covidovom oddelení a nemôžem ísť ani na pos*até morské oko, ešte aj tam sú policajti. Aha, už viem. Ja som len obyčajný zdravotník pre také ‚celebrity‘ ako vy.

Spravodlivo nahnevaná pani sa ďalej vyjadrila, že v tomto momente ruší sledovanie Darinho Instagramu. Vie, že ako jednotlivec nič nezmôže, keby tak však urobili všetci, speváčka by si iste do budúcnosti rozmyslela, či bude zbytočne provokovať pandémiou týranú verejnosť.

Bez reakcie

Samotná speváčka sa rozhodla všetky tieto komentáre zanechať bez reakcie. Za to však včera opäť raz pocítila potrebu obhajovať nový tvar svojho nosa.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Facebook, Instagram/dararolins_vermi