makas mi hada

Romana z reality šou Zámena manželiek si diváci pamätajú najmä ako toho, ktorý svojej družke „mačkal hada“. Televízna hláška tak naprieč internetom priam zľudovela. Dvojica sa po ukončení natáčania šou rozišla a Roman sa tváril, že najnovšie žije usporiadaným životom. Zdá sa však, že to nie je tak celkom pravda, nakoľko sa našli zábery, na ktorých kruto napadol čašníka!

 

Legendárna hláška „mačkáš mi hada“ istého času ovládla vody zábavy na internete. Jej autorka Jana, z reality šou Zámena manželiek, si spolu so svojim druhom Romanom urobili na obrazovkách poriadnu hanbu.

Od odvysielania kontroverznej relácie ubehlo už dosť času a tak redakcia českého extra.cz kontaktovala Romana, aby zistili ako sa mladíkovi darí po negatívnej reklame, ktorú si na obrazovkách urobil.

Mladík tvrdí, že si našiel novú životnú lásku na Slovensku a prežíva tak konečne šťastné obdobie. Životu s hadmi tak mal dať definitívne zbohom. Zdá sa však, že na Romanových slovách niečo nesedí, nakoľko šťastný a vyrovnaný človek zrejme len tak surovo nenapadne obsluhujúceho čašníka v podniku. Útok vraj mala vyvolať žiarlivosť a ostatní prítomní v kaviarni, nemohli uveriť vlastným očiam.

Roman a legendárna scéna „mačkáš mi hada“

Záznam zo surovej bitky si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: extra.cz | Foto: YouTube, reprofoto extra.cz | Video: YouTube