Nie každému bolo nadelené vyzerať fyzicky príťažlivo – predovšetkým nie hneď ráno po zobudení a bez tony make-upu, nehovoriac o dnes na Slovensku veľmi “módnych” estetických zákrokoch. To, že farmárka Eva Lipovská má zrejme taktiež skôr iné prednosti, dosť svojsky povedal už v prvej epizóde Farmy Michal Arbet. Neskôr mu dal za pravdu aj Erik Zahorjan, ktorý farmárku týždňa označil za diabla. Ešte nikto ju však zrejme neponížil tak, ako Romana Košťálová!

Kontroverzná exfarmárka Romana Košťálová, ktorá si necháva hovoriť len umeleckým menom Rora, bola opäť hosťom vo Farme X-tra Martina Šmahela, kde spolu rozoberali dianie na statku. Tmavovláska sa obzvlášť pristavila pri súčasnej farmárke týždňa Eve Lipovskej.

“Ona… To jak vyzerá?! Kde má obočie? Dyk!,” zahlaholila Romana a požiadala moderátora, aby na chvíľu zastavil video Evy, ktorá si práve vychutnávala raňajky. Obraz zostal zamrznutý na skutočne nelichotivej póze.

“Ježiš, pomoc! Ja by som dala super zoom na toto!,” okomentovala to opäť. Martin sa ju sprvoti snažil obrániť so slovami, že možno ide o zlý záber, no napokon aj on zdráhavo priznal, že jeho názor na vzhľad ráznej talianskej čašníčky nie je príliš pozitívny.

Viac si môžete pozrieť v priloženom VIDEU (od 4:20)!


Zdroj/Foto:
TV Markíza