annamaria beh kiska

Šikovná Annamária z východu, dojala vďaka bežeckému víťazstvu v balerínkach priam celé Slovensko. Talentovanú Rómku si všimol aj samotný prezident, ktorý sa s ňou aj osobne stretol. Pozrite sa čo malej bežkyni daroval!

 

Fotografie malej Annamárie, ktorá zvíťazila v Behu pre zdravie, sa stali na sociálnych sieťach hitom. Jedenásťročná dievčina dojala Slovákov, keď porazila svoje súperky v netradičnej bežeckej obuvi – balerínkach. Vďaka medializovaniu srdcervúceho športového výkonu sa podarilo Annamárii zohnať aj sponzora, ktorý jej zabezpečil vhodnejšiu obuv na beh.

Dojímavý príbeh z Moldavy nad Bodvou nenechal chladného ani samotného slovenského prezidenta. „Annamária, som veľmi rád, že si taká úspešná športovkyňa,“ vyjadril sa prezident Kiska na adresu šikovnej bežkyne.

Prečítajte si tiež:

Rómske dievčatko z východu porazilo súperky v behu: Neuveríte, čo malo na nohách!

Dievča sa po svojom športovom výkone zároveň stalo súčasťou atletického oddielu a Kiska verí, že sa jej aj naďalej bude dariť, ako v športe, tak aj v škole a živote. Zároveň malú Rómku obdaroval batohom, v ktorom boli veci, ktoré by jej mali pomôcť pri športovej kariére.

Prezident Kiska a jeho stretnutie s talentovanou Annamáriou

Zdroj/Foto: facebook