Vulgárna Rómka pobúrila poctivých a slušných občanov, ktorí sa na verejnosť bez rúška ani neopovážia. Hroziaca pokuta ju nezaujíma, aj tak by ju nemala z čoho zaplatiť. V istej facebookovej skupine sa objavilo video z obchodného domu v Martine, a práve to vás určite vytočí!

„Oni za to nemôžu, že sa nakazili. Netreba na nich ukazovať prstom, musíme im pomôcť,“ tvrdí premiér Igor Matovič a obhajuje veľké množstvo nakazených v rómskych osadách. Áno, súhlasíme, že na nakazených netreba ukazovať prstom, avšak musia sa dostatočne chrániť a dostatočne chrániť aj svoje okolie.

V jednom martinskom obchodnom centre sa odohral incident, ktorý rozčúlil nakupujúcich. Pokojne nakupujúca žena bez rúška nerešpektovala nariadenie ani opomenutia predavačiek.

„Je zákon, ktorý hovorí, že máte mať na verejnosti rúško,“ nechala sa počuť pani mimo kamerového záberu. „Hej? A vy ho máte na p**i,“ reagovala vulgárne na jej upozornenie žena bez rúška.

„Takže kto koho ohrozuje, kto koho diskriminuje? Volal som SBS nech zavolajú políciu. Nadávala, nech podochneme my, bieli. To nie je rasistické? Nie sme diskriminovaní, že my musime dodržiavať nariadenia a niekto nie? Dávam to tu kvôli bezpečnosti ostatných, nazvem to krajná núdza, že ju nič nezaujíma, tak aby ste sa jej vedeli vyhnúť, môže byť pri jej disciplíne chorá. Povedal som jej, že ju dam na fcb, že kľudne. Čiže mi dala súhlas,“ objasňuje autor videa.

„A týchto náš premiér obhajuje? My sedíme doma, lebo nemôžeme do práce a oni si pôjdu do Anglicka. A ešte ich máme obraňovať a neukazovať na nich prstom? Choré,“ rozčuľuje sa jeden z komentujúcich. Aký je váš názor? :O

 

Zdroj/Foto/Video: Facebook/ Alatuti Mato