V najnovšej časti emotívnej šou V siedmom nebi sa moderátor Vilo Rozboril popasuje s ozaj extrémnym príbehom. Niečo také vraj v dobročinnej relácii, počas celej jej histórie, ešte neriešili!

Mladá Zuzana sa stala obeťou novodobého fenoménu – internetovej šikany. Spolu s jej rodinou si tak prešli hotovým peklom, nechýbali ani ostré vyhrážky smrťou. Dvadsaďšesťročná tmavovláska totiž rozbúchala srdce jej bývalému kamarátovi z mladosti Jozefovi, ten sa však medzitým oženil a založil si rodinu.

Ohrdnutá Jozefova manželka Timea sa tak chcela brunete pomstiť, aj tým spôsobom, že si zistila všetko o jej súkromnom a pracovnom živote. Zákrená žena útočila aj na Zuzaninho malého synovca a jej sestru. „Správy typu, že zabije malého, že ho unesie zo škôlky, že ho vidí celého modrého v bielej rakve,“ spomína Zuzana na peklo, ktoré si zažila na internete.

„Napísala mi, že kvôli mne sú pre ňu teraz drogy najviac a už ju nezaujímajú ani deti, ani manžel. Neskôr napísala: Prestanem, až budeš mŕtva alebo v nemocnici a azda sa mi to splní čoskoro,“ citovala z mobilu nešťastná žena.

Rozboril sa rozhodol, že sa V siedmom nebi pustí aj do takto neštandardného príbehu. “Naozaj sme niečo takéto ešte V siedmom nebi neriešili. Prečítajte si a zdieľajte. A hlavne, dnes večer pozerajte, bude sa vám rozum zastavovať, a to teda nepreháňam….”, píše na margo kontroverzného príbehu sám moderátor.

Zdroj: pluska.sk, Facebook, TV JOJ | Foto: reprofoto TV JOJ, Facebook