Projekt Svadba na prvý pohľad je na konci, Adam s Veronikou sa navždy rozlúčili, Tereza s Mišom údajne plánujú skutočnú svadbu a Diana s Mišom dali svojmu vzťahu ešte jednu šancu. 

Nie je ale všetko také ružové, ako sa zdá a keďže sa reality show natáčala v určitom predstihu, páry si už dnes žijú úplne iný život ako vtedy, keď sa lúčili s televíznym štábom.

Pluska preto oslovila nevestu Dianu, zaujímalo ich, ako sú na tom s Mišom po mesiacoch bez kamier. ,,Po nakrúcaní sa moje city veľmi nezmenili, skôr som si uvedomila niektoré skutočnosti,” povedala Diana s tým, že veľké sťahovanie k Mišovi sa nekonalo.

,,Túžila som po spoločnom bývaní, aby sme sa mohli bližšie spoznať, pretože za 4 týždne človek nespozná partnera natoľko, ako by ho spoznal za nejaký rok spolužitia. Ale túto otázku sme ešte nedoriešili,” pokračovala.

,,Máme kamarátsko-priateľský vzťah a uvidíme, čo prinesie budúcnosť. Neľutujem, že som sa prihlásila do tejto šou, naučila ma veľa a ukázala mi aj moje slabé stránky, na ktorých musím zapracovať, aby som budovala lepšiu hodnotu ženy,” dodala na záver.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Markíza