Niektorí ľudia si po rozvode nevedia prísť na meno, iní sa utápajú v zúfalstve a silou mocou chcú partnera späť. A potom sú tu takí, ktorí sa k tomu postavia ako dospelí, s partnerom si podajú ruku a snažia sa spolu vychádzať. Ak už nie kvôli sebe, tak minimálne kvôli deťom!

 

Do poslednej skupiny patrí aj Billy Flynn. Napriek tomu, že je rozvedený, so svojou bývalou manželkou udržiava normálny vzťah. Na narodeniny jej vždy daruje kvety a trávi ich s ňou, a dvoma synmi.

Viacerí si klepkajú po čele, na čo je toto dobré? Preto sa Billy rozhodol zverejniť vysvetlenie. Prinúti vás zamyslieť sa nad jeho slovami a možno aj nad vlastným správaním.

“Dnes má moja bývalá manželka narodeniny, takže som vstal skoro a kúpil kvety a karty a darček, ktorý jej dajú deti a pomohol som im pre ňu urobiť raňajky. Stále sa ma niekto pýta, do čerta prečo to všetko pre ňu stále robíš? Už ma to štvalo, preto vám to vysvetlím. Vychovávam dvoch mladých mužov. Idem im príkladom – to ako sa správam k ich mame ich formuje a vidia ako sa má správať k ženám, ovplyvňuje to ich vnímanie vzťahov. Myslím si, že v mojom prípade o to viac, že sme rozvedení. Takže, pokiaľ sa nesnažíte vytvárať a modelovať dobré vzťahy so svojimi deťmi, dajte sa dokopy! Povzneste sa nad svoje problémy a buďte im príkladom. Vychovávajte dobrých ľudí. Vychovávajte silné ženy. Prosím, pretože svet ich potrebuje. Teraz viac ako kedykoľvek predtým.”

Zdroj/Foto: Facebook