Pôsobili ako šťastný pár, ani ich láska však nebola schopná prekonať úskalia a tŕnisté obdobia. O rozpade manželstva speváčky Veroniky Nízlovej a filmového režiséra Tomáša Krúpu, ktoré uzavreli v roku 2015, sa v ich kruhoch šepkalo už nejaký čas. 37-ročný Žilinčan sa preto rozhodol vyjsť s pravdou na svetlo – s Twiinskou idú od seba!

“Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia,” napísal stručne, no veľavravne Tomáš Krúpa na svojom Instagrame a k príspevku z pochopiteľných dôvodov zakázal komentáre. O tom, že pár v blízkej dobe čaká bolestivý rozvod, teda už niet najmenších pochýb.

Čo presne stálo za rozpadom manželstva úspešných umelcov, nateraz vedia len oni dvaja. Ešte začiatkom roka sa však spolu objavovali na akciách, kde spolu pôsobili pomerne zohrane.

Svoje tak zrejme urobila aj dlhá karanténa, čo nepochybne poznačila aj množstvo vzťahov, v ktorých partneri zrazu zistili, že vlastne nemajú takmer nič spoločné a nedokážu byť dlhodobo spolu v jednej miestnosti.

Zdroj: Instagram/tomaskrupa | Foto: Instagram/tomaskrupa, veronikatwiins