Má doma 3000 ruží a to ešte nie je konečný počet! Zuzana Plačková, ktorá pri príležitosti sviatku Valentín dostáva od svojho manžela denne nádielku krásnych kvetov, sa okrem „problému“, čo teraz s nimi, musí vyrovnávať aj s vlnou hejtov.

Jeden, nad ktorým sa musela pozastaviť, prišiel od istej slečny z Bratislavy. „Nejaká trúbka mi napísala, že: ‚Počúvaj ma, ty p..a, kvôli tebe ja nebudem mať teraz na Valentína ruže, lebo všetky ruže v Bratislave René vykúpil!‘,“ zreferovala na Instagrame Plačková a dodala, že niečo také nehrozí, pretože jej manžel objednával ruže už pred viac ako mesiacom.

Plačková

Podnikateľka však hneď po vysvetlení dodala: „Ale možno ti ich ani frajer nekúpi, lebo podľa tohto komentu si taká p..a, že by si si ani tie ruže nezaslúžila.“ 

Okrem tejto správy Plačkovej schránku zapĺňali poznámky, že ide o obrovské plytvanie peňazí, ktoré radšej mohla niekomu darovať. To už nevydržala a verejne si vyliala zlosť na všetkých, čo ju za túto jednu vec neustále kritizujú.

„Ako? Darovať? A mne kto čo k..va kedy za môj život dal len tak zadarmo a nezištne, že nič za to nechcel?! Nikdy nikto! Takže ja keď chcem niekomu pomôcť alebo niekomu niečo darovať, tak to urobím aj bez toho, aby niekto o tom vedel a keď ma chce muž potešiť, tak ma k..va poteší. A čo, k..va, vy furt máte s tým darovaním?!

Teraz ma tak napadlo, že niekoľko rokov dozadu, na nájom som nemala, vifónky som žrala, ty kokos, každý deň. Raz si pamätám, že 28 dní som žrala iba vifónky. A nikto vtedy nedošiel a sa ma neopýtal, či nepotrebujem pomôcť alebo nepotrebujem na nájom. A ja mám teraz vkuse stále niekomu pomáhať?!,“ pýta sa Plačková, podľa ktorej by si ľudia nemali zvykať, že niekto príde a pomôže im.

Na záver sa rozhodla poslať všetkým hejterom odkaz „na starú Plačkovú“. Ten by však prepis ani zďaleka nedokázal zachytiť so všetkým, čo v sebe skrýval. Pozrieť si ho môžete v priloženom videu od 2:10.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Plačková sa prudko obula do vlády: Keby vraj urobila TOTO, už mohlo byť po všetkom!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova