Ruská armáda zbrojí a je doslova v plnej sile! V posledných hodinách zaplavujú internet videá z azda najväčšieho vojenského cvičenia a prezentácie tej najhrozivejšej vraždiacej techniky Ruskej armády!

 

Tak rozsiahle manévre prakticky okamžite vyprovokovali pozornosť rôznych, konšpiračných teoretikov, ktorí sú presvedčení, že sa Rusko chystá na tretiu, svetovú vojnu. Nuž musíme uznať, že po vzhliadnutí dnešného videa máme pred ruskou, vojenskou silou rešpekt…

V súčastnosti má Ruská federácie približne 766 000 vojakov v aktívnej službe, ďalej viac ako 15 000 tankov, približne 3 500 lietadiel a viac ako 50 ponoriek. Rozpočet na ruskú armádu sa ohaduje na viac ako 80 miliard amerických dolárov.

Ruské vojenské cvičenie:

Zdroj/Foto: youtube, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!