Nataliya Kuznetsova má 27 rokov a fitness centrum je jej druhým domovom už od jej 14. narodenín. Trávi v ňom každý jeden deň a cvičenie sa stalo zmyslom jej života. Neberie ohľad na nič iné a tak to aj dopadlo.

Nataliya má na Instagrame viac ako 300-tisíc sledovateľov, ktorí pravidelne sledujú jej život fitnessky. 27-ročná šampiónka v bench press a mŕtvom ťahu svojich fanúšikov pravidelne zásobuje fotkami či videami zo svojho súkromia.

Každodenné cvičenie sa poriadne odzrkadlilo na jej postave. Nataliya ani zďaleka nevyzerá ako príťažlivá žena, z ktorej by muži boli namäkko, práve naopak. Môže sa pochváliť väčšími svalmi než aké majú aj najlepší kulturisti. Jej tvár tiež nevyzerá zrovna prirodzene a možné chirurgické zázraky z nej spravili niečo medzi mužom a ženou.

Prečítajte si tiež: To sa môže stať len v Rusku: Agresívny chlapík zmasakroval celú diskotéku! (VIDEO)

 

Aj napriek tomu ale má svoju základňu fanúšikov. Ku ktorej skupine sa pridáte vy? Myslíte si, že jej postava je pekná alebo naopak zastávate názor, že to s cvičením prehnala a vyzerá skôr ako monštrum, ktoré by ste nechceli stretnúť v tmavej uličke?

Fitnesska Nataliya Kuznetsova

Zdroj/Foto: Instagram