rytmus jasmina dara

Divadlo, ktoré v ostatnom čase na sociálnych sieťach predvádza Rytmus a Dara Rolins, nemá konca kraja. Do bolestivého rozchodu sa naplno zapojili aj ich fanúšikovia. Hlavne tí Dariny to dávajú raperovi a jeho novej exotickej láske pekne vyžrať. Rytmus a Jasmína tak začali svoje Instagramy od hejtu doslova čistiť – nadávkami a blokovaním!

 

Pokiaľ Rytmus na dennom poriadku vyznáva city svojej novej frajerke Jasmine, Dare sa toto “pubertálne” chovanie veľmi nepáči. Speváčku začal obraňovať aj jej dlhoročný kolega, no najväčšiu podporu má od svojich skalných fanúšikov.

„Jasmína ma zablokovala v podstate za úplne normálny príspevok, takže asi nie je príliš inteligentná!” Zverila sa speváčkina fanynka, ktorá chcela zrejme prehovoriť do duše balkánskej krásavici.

jasmina a rytmus

„Ja som napísala, že je vôl a tiež si ma zablokoval. Darinka, netreba sa pre neho trápiť, je to fakt vôl!” Sťažuje si na konanie drsného rapera ďalšia členka Darinho fanclubu. „On si to tu všetko číta? Ma zablokoval!” , hromží ďalšia žena na profile Dary. Vyzerá to tak, že obdivovatelia slávnej speváčky dostali na účtoch zamilovanej dvojice okamžitú stopku. Takúto drsnú dohru medializovaného rozchodu pritom čakal len málokto.

Zdroj/Foto: Instagram