A je to tu! Po náhlom oznámení nového vzťahu Patrika Vrbovského s exotickou nádherou prišiel ten moment, na ktorý čakal zrejme každý instagramový maniak. Prvá spoločná fotografia zrejme aktuálne najsledovanejšej celebritnej dvojice je tu a ako čerešnička na torte malý odkaz, ktorý si pre svoju lásku Patrik pripravil!

 

Nie je zvykom, že by si Patrik Vrbovský otváral súkromie pred širokou verejnosťou, najmä keď sa týka lásky a partnerstva. Zrejme preto väčšina fanúšikov čakala väčšie tajomno za jeho novým vzťahom s novou moderátorkou SuperStar.

Miesto toho sme svedkami nových a nových príspevkov, v ktorých sympatickú slečnu zaplavuje komplimentami či romantickými pozornosťami. Najväčší šok však prišiel pri nedávnom poste, kedy zverejnil ich spoločnú fotku pri horúcej instagramovej bozkávačke. Aby ho trošku okorenil, pridal aj úprimné vyznanie: „Všetkým prajeme lásku, lebo to je najviac!“ K ľúbostným odkazom sa pridala aj Jasmína Alagič, ktorá svojej polovičke venovala krátku odpoveď: „Moje šťastie ❤.“

Zdroj/Foto: Instagram