Známy slovenský raper Patrik Vrbovský viac známy pod umeleckým menom Rytmus sa okrem hudby aktívne venuje aj boxu. Tento šport ho fascinoval tak veľmi, že bol ochotný za ním vycestovať do vzdialených krajín, napríklad do Ameriky. Uplynulé roky poctivo trénuje spoločne s profesionálmi a fanúšikov šokoval novinkou, že sa sám postaví do ringu a bude zápasiť s profesionálnym zápasníkom MMA!

 

Rytmus nadobudol viaceré skúsenosti v tomto bojovom športe, ktoré sa rozhodol ukázať aj v praxi. Do ringu vyzval známeho profesionálneho zápasníka Otakara Petřinu, ktorý je zhodou okolností českým raperom, známym pod umeleckým menom Marpo. Čech samozrejme výzvu prijal a tak sa spoločne stretnú na najväčšej MMA lige v Českej republike XFN.

Zaujímavosťou je, že Marpo je bývalým vicemajstrom Slovenska v thajskom boxe. Dvojica sa však utká v boxerskom zápase a pôjde o prvý boxerský zápas pod hlavičkou XFN vôbec. Udalosť by sa mala konať koncom decembra tohto roku. Obaja raperi majú ešte dostatok času na to, aby si to poriadne premysleli a aby na sebe tvrdo zamakali, kým sa nestretnú tvárou v tvár jeden druhému v boxerskom ringu.

Zdroj/Foto: Instagram