Tak a je to tu. Po všetkých tých útrapach a článkoch o Rytmusovi, Dare a Jasmíne je na svete nová mediálna bomba. Rymtus na svojom Instagrame oficiálne oznámi, že žena jeho života mu povedala ÁNO!

 

Rytmus teda požiadal Jasmínu Alagič o ruku a zdá sa, že sa už čoskoro stane ženatým chlapom. Neostal dlžný nič ani svojej povesti, keď na fotgrafií nechal jasný odkaz pre novinárov: „Nekradnite mi fotky pre svoje plytké články koko…“ Rymusov počin je však pochopiteľný. 

Veď nakoniec, je priam šokoujúce, že ak sociálne siete a youtube doslova zahltíte statusmi, videami a fotkami, tak si o tom média dovolia písať! Hnusáci hnusní! Toľko naša objoba Rytmus a teraz späť k téme. Takýto odkaz zanechal Rytmus na Instagrame pre svojich fanúšikov.

Rytmus požiadal Jasnmínu o ruku:

Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej oblúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že ten prsten som od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že poklaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísatelne najkrajší pocit aký som zažil. @jasmina_alagic ❤️ ŤA

Rytmus zasnuby

Zdroj: Instagram |Foto: Instagram