zasnuby

Zásnuby Rytmusa a jeho balkánskej lásky Jasminy Alagič prebehli v romatickej atmosfére Bosny. Mohlo by sa zdať, že Rytmus si na okázalé vyznania v drahých reštauráciách nepotrpí a zvolil radšej intímnejšie prostredie mesta, odkiaľ má korene jeho snúbenica. Prsteň, ktorý však nasadil na ruku svojej vyvolenej stojí doslova majetok!

 

Dôležitú otázku o smerovaní vzťahu prominentnej dvojice, položil Rytmus svojej láske na jej obľúbenom mieste v Bosne/Tuzle. Romatické vyznanie si multitalentovaný čávo pripravil presne na polnoc, no sám priznal, že prsteň ho vo vrecku omínal už pár dní. Zdá sa tak, že Rytmus čakal na to najveľkolepejšie načasovanie, aby ženu svojho života požiadal o ruku.

Rytmusov zámer sa podaril a temperamentná brunetka mu povedala – ÁNO. Na prste sa jej tak vyníma nádherný „snubák“, ktorého cena je astronomická. Podľa informácii cas.sk, mohol raper za tento klenot vysoliť až niečo okolo 10 000 eur. Jasmina tak žiari šťastím a raper sa na sociálnej sieti priznal, že išlo o najkrajší pocit, aký zažil.

Dara sa k zásnubám svojho ex vyjadrila len nepriamo, komentárom na sociálnej sieti, že o podobné klišé zatiaľ nestojí. Naproti tomu speváčkine fanúšičky si Jasminin skvost na prste podali. Pri tom, ako sa vraj Patrik vyžíva v luxuse a drahých autách, čakali že Jasminin prsteň bude z dielne svetoznámej značky, akými sú napríklad Cartier, Chopard alebo Tiffany. Jedna Instagramová panička tak dokonca označila Rytmusa, za chlapa bez vkusu.

Zásnuby Rytmusa a Jasminy v Bosne

rytmus jasmina zasnuby

Jasminin snubný prsteň mal stáť okolo 10 000 eur

prsten

Zdroj: cas.sk, Instagram | Foto: Instagram