rytmus dara jasmina

Rozchod Dary a Rytmusa otriasol slovenských šoubiznisom, rovnako ako fanúšikmi obľúbenej dvojice. Láska známeho rapera a speváčky nadobro zhasla a zdá sa, že Patrik Vrbovský chce teraz vymazať zo svojho života každú jednu spomienku na dlhoročný, no nevydarený vzťah!

 

Nastalo veľké upratovanie na sociálnych sieťach. Zdá sa, že Patrik Rytmus Vrbovský neznesie pohľad na svoju ex, už ani na spoločných fotografiách. Len tak sa dá vysvetliť fakt, že každá jeho spoločná fotografia s Darou Rolins, bola z jeho Instagramového profilu vymazaná. Pri fotografiách, ale “mazanie spomienok” zďaleka neskončilo.

Potom, ako sa Rytmus vraj až prirýchlo zamiloval do balkánskej krásky Jasminy Alagič, ochablo aj fingované priateľstvo ktoré s Darou po rozchode predstierali. Exmilenci si tak dali radikálny “unfollow” aj na sociálnych sieťach, no Rytmus zároveň vymazal aj všetky fotografie, na ktorých bola Dara.

Prečítajte si tiež:

Rytmus ukázal, že je chlap, ako sa patrí: “Si najodvážnejší muž na svete,” šepkala Jasmina!

Z internetu dokonca zmizla aj pôvodná verzia piesne 8. október, ktorá prezentovala lásku hudobníkov. Tomu sa povie definitívna bodka za vzťahom!

dara rytmus

Foto: Facebook, Instagram