O čerstvom ženáčovi Rytmusovi je všeobecne známe, že nemá hlboko do vrecka. Mnohí neprajníci tak už zo začiatku jeho vzťahu s moderátorkou Jasminou Alagič špekulovali, či krásna Bosanka nie je s raperom len kvôli peniazom. Rytmus však má vo vzťahu hmotného zabezpečenia, žien a mužov jasno. Najnovšie to povedal takpovediac na plnú hubu!

 

Najnovšie Patrik Vrbovský budúcu matku svojho prvorodeného synčeka “vytiahol” na pompézny výlet do Paríža. ,,Pokiaľ chlap má lóve a neodzrkadľuje sa to na jeho žene, deťoch, alebo rodine, tak je to čistý sebec…”, prezradil na sociálnej sieti Rytmus a vytrel tak zrak všetkým hejterom, ktorý by jeho čerstvej pani manželke mohli závidieť luxusné rozmaznávanie.

,,A pokiaľ chlap lóve nemá a stará sa o neho jeho žena a nerobí všetko preto aby tie lóve mal, tyk zlyhal”, natají sa svojim názorom na financie v domácnosti kráľ československého rapu.

Zároveň dodal, že pre neho nejestvuje krajší pocit, ako keď sa môže starať o jeho kráľovnú, a teda manželku Jasminu. To, že sa jeho mladá rodinka bude mať ako v bavlnke, je z raperových silných slov úplne jasné.

Zdroj/Foto/Video: Instagram