Už o dva mesiace, presnejšie 27.12.2018 sa pražská O2 oréna otrasie vo svojich základoch. V ringu sa proti sebe postavia Patrik Rytmus Vrbovksý a český reper Marpo, a tak si diváci budú môcť vychutnať verme vynikajúci box!

 

Zatiaľ čo Rytmus je v bojových športoch nováčikom, ktorého čaká vôbec prvý profesionálny zápas, Marpo je ostrieľaným bojovníkom. Pravda, u oboch sa bude jednať o boxerský debut, no Marpo má za sebou slušnú kariéru v thajskom boxe v ktorom sa v minulosti stal dokonca vicemajstrom Českej republiky!

Napriek predošlým športovým úspechom však Marpo svojho neskúseného súpera nepodceňuje a dokonca tvrdí, že pozná dôvod, prečo sa Rytmus rozhodol osloviť práve jeho: Mě klasickej box nikdy nešel. Byl jsem v tom fakt marnej. Já sem třeba za celej zápas nezaboxoval ani jednou. Všechno jsem ukopal, uklinčoval a uloktoval. Taky proto si mě vybrali za soupeře, protože vědí, že s pohybem a rukama mám problém. Blbí nejsou, že jo. Ale myslím, že nezklamu. Řekl bych, že mi to jde – uviedol Marpo pre Bbrak.cz

Rytmus naproti tomu tvrdí, že box je športom v ktorom sa 100% našiel, pričom už viac ako tri roky intenzívne trénuje. S tréningom mu v minolosti pomáhal, aj náš najúspešnejší MMA bojovník Attila Végh a v súčastnosti ho trénuje azda náš najväčší boxerský talent Tomi Kid, ktorý by sa mal v decembri postaviť do jeho rohu.

Rytmus, Tomi Kid, Karlos Vémola a ďalší – XFN:

Marpo – Muay Thai:

Rytmus Tréning:

Zdroj: Bbarak.cz | Foto|Video: Instagram, youtube