Nedávno sa prevalila pikoška o tom, že Rytmus mal dovolenku na Miami tráviť s istou blondínkou Silviou Slobodovou. Otázka novinára síce Rytmusa naštvala, no teraz unikli ich tajné SMS z Ameriky!

 

Pluska odhalila nečakané informácie o tom, akým spôsobom mal tráviť raper oddychové dni na Miami. Aj keď sa zdalo, že Ameriku si užíva sám, zdá sa, že mal spoločnosť. So Silviou sa mal podľa všetkého zoznámiť vďaka jej práci, keďže sa okrem iného venuje rozbiehaniu amerického biznisu Slovákov. Zdroj prezradil, že mali spolu tráviť čas rozhovormi, na pláži ale aj dôvernosťami a varením, foto >>> TU <<<.

Svetlo sveta uzreli teraz aj údajne súkromné SMS, ktoré si spolu v Amerike posielali. Raper Rytmus mal Silvii polichotiť slovami, že mu sedí ako človek a je rád, že sa s ňou nevyspal, pretože takto majú vyšší level vzťahu. Priznal tiež, že si s ňou rozumie a že je príťažlivá. Silvia mu vraj poslala ešte odvážnejšiu správu so slovami, že nechce zvádzať zadaného muža, no stopnúť stretnutia nedokáže: “Ale rada s tebou trávim čas, neviem sa tomu ubrániť, že mám rada tvoju spoločnosť,” znelo vyznanie. Na túto SMS už zareagoval Patrik strohejšie, no ktovie, či sa veci nevyvinú inak po oficiálnom rozchode s Darou.

Zdroj/Foto: Instagram, pluska.sk, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.