sagan syn

Nebudeme preháňať, ak označíme Peťa Sagana zá národného hrdinu mnohých Slovákov. Svetoznámy cyklista sa nezaprel a k narodeninám svojho syna Marlona, pripravil prekvapenie, ktoré dojme mnohých športovcových nadšencov k slzám. Tomu sa povie dojímavé a hlavne dobročinné gesto!

 

Peter Sagan oslavuje v týchto dňoch prvé narodeniny svojho malého syna Marlona. Pokiaľ manželstvo sa Saganovcom prednedávnom rozpadlo, Peter sa na sociálnych sieťach vyjadril, že jeho rozchod s manželkou nemení nič na jeho vzťahu k malému synovi. Najnovšie sa obľúbený cyklista podujal na ozaj dojímavé charitatívne gesto, ktoré spojil s oslavou narodenia svojho milovaného syna.

Sagan označil na svojho syna Marlona za svoje najväčšie životné víťazstvo. Ku chlapčekovým narodeninám pripravil prekvapenie aj pre všetky deti, ktoré nemali to šťastie na ekonomické a sociálne zabezpečenie, alebo bojujú s tzv. poruchou pozornosti.

Sagan ponúka záujemcom špeciálny podpísaný výtlačok jeho podobizne, ktorých bude na svete len 10 kusov. Výťažok z predaja poputuje práve na podporu na podporu detí, ktoré to v živote nemajú jednoduché.

sagan syn
Syn Petra Sangana, Marlon.

Nadácia, ktorá so Saganom na tomto charitatívnom projekte spolupracuje, ho označila za oslavu otcovstva. Špeciálne výtlačky vyšli práve v deň narodenín Saganovho syna Marlona, pretože práve pred rokom „dostal Petrov život ešte väčší zmysel“, práve narodením jeho prvorodeného potomka.

Špeciálny výtlačok, z kúpy ktorého zisk poputuje na podporu rozvoja znevýhodnených detí

sagan

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram