V šou 2 na 1, kde si moderátori Adela Vinczeová a Dano Dangl uťahujú z celebritných hostí a následne ich nechávajú, aby im to vrátili, sme už videli všeličo. To, čo si naposledy dovolil Matej „Sajfa“ Cifra, však nemá obdoby.

Populárny moderátor totiž prijal pozvanie do šou, klasicky sa nechal „napáliť“ a na záver si vymyslel skutočne zaujímavú odplatu. So svojským humorom si pre Dana a Adelu pripravil obdobu hry Pravda/skutok – pýtal sa ich intímne otázky a ak na ne nechceli odpovedať, praskol nad nimi balón naplnený farbou.

Jednou z pálčivých otázok bolo pre Adelu bolo, či je lepší moderátorský parťák on alebo Dano Dangl. Na to blondínka neodpovedala. Skutočný šok však prišiel vo chvíli, keď Sajfa vytiahol extrémne citlivú tému.

Kto má podľa teba z trojice Bezdeda, Modrovský, Vincze najrýchlejšie spermie?,“ spýtal sa bez obalu moderátorky, ktorá je spolu s manželom uprostred adopčného procesu. Otázka bola o to zákernejšia, že samotný Viktor Vincze pred rokom priznal, že jeho spermie sú pomalé, pričom s týmto problémom sa podľa neho pasuje čoraz viac mužov. Pre samotnú Adelu, ktorá počas vzťahu s Petrom Modrovským potratila v 7. týždni tehotenstva, celá vec iste nie je jednoduchá.

Ako si ostrieľaná moderátorka s necitlivou témou poradila, zatiaľ nebolo zverejnené. TV Markíza danú epizódu šou 2 na 1 odvysiela v stredu večer.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Topky.sk, TV Markíza | Foto: Facebook/Nový čas, Sajfa, Top Fashion Magazín