sajfa vlog

Aj napriek vyššiemu veku, sa moderátorovi Sajfovi(39) podarilo priam nemožné. Prerazil na slovenskej vlogovacej scéne a mnohí by ho nazvali priam jej kráľom. V najnovšom vlogu si ale Sajfa zavaril na ostrú spŕšku kritiky od svojich followerov. Môže za to zábery z exotického Maroka a opica na moderátorovom pleci…

 

Matej Sajfa Cifra, útočí každým novým vydaním vlogu nekompromisne na Youtube trendy. Nie je tomu inak ani tentokrát, keď sa so svojím sledovateľmi chcem moderátor podeliť o zážitky z exotického Maroka. Práve tu so svojou manželkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou oslavovali výročie svadby.

Namiesto obdivných komentárov však pod Sajfovým vlogom začala panovať dusná atmosféra a kometáre plné nenávisti. Môže za to nevšedná atrakcia – opica na retiazke, ktorá si sadla na plece nič netušiaceho moderátora. Ten za miestny „zážitok“ dokonca vysolil 20 eur. Ľudia v komentároch hromžia, nakoľko takto moderátor vraj verejne podporil týranie zvierat. Ten tvrdí, že ošemetná situácia sa zomlela rýchlo, je mu to ľúto a len nestihol reagovať.

„Za to, že si zaplatil niekomu kto týra zviera len pre potešenie iných si u mňa veľmi klesol. Hráte sa na bio, eko, raw, ajurvedsky pár no stačilo by len nehrať divadlo,“ píše sa v komentári, ktorý nepriamo označuje Sajfu za moralistu. „Sajficko prosím nebuď pokrytec, mrzí ťa to a bla bla, bio eko obedy, predražené nákupy bio somarín a potom si je*neš opicu na retazi so slovami ináč sa nedalo,“ hejtuje moderátora ďalší z komentárov. Sajfa si proti sebe poštval najnovším vlogom, mnoho svojich bývalých priaznivcov.

Sajfa a jeho vlog s opicou

Zdroj/Video: Youtube Foto: Youtube