Koronavírus zaúradoval aj v rodine Cifrovcov, Sajfa to oznámil na svojom Instagrame. Obľúbený moderátor taktiež dodal, že ani len netuší, kde by sa mohol nakaziť, ale na desaťdňovú karanténu so svojou manželkou sa teší.

„Včerajším dňom som započal svoju 10-dňovú karanténu. Žiaľ, môj asi dvanásty covidový test tento rok bol pozitívny,“ priznal Sajfa na svojej sociálnej sieti. „Neviem kde som sa mohol nakaziť, od koho a pri akej príležitosti. Viem len jedno – aspoň my v “umeleckej” brandži sme trošku s rúškami, odstupom a opatreniami poľavili. Dávajte na seba pozor! Buďte opatrní a noste rúška,“ prihovára sa svojim fanúšikom ďalej.

Testovaniu sa podrobila aj jeho manželka Veronika Ostrihoňová, ktorá za svojím výsledkom stále čaká. „Veronika bola na testoch dnes, zajtra bude mať výsledok a v karanténe ostávame obaja. Dali sme vedieť aj všetkým našim susedom, Molly sme dali k svokrovcom a ostávame full-time doma. Konečne máme čas na seba a naše pleťové masky! Teším sa na ozajstný „family time”,” poznamenal Sajfa.

Na konci svojho príspevku dodal, že on ani jeho manželka netrpia ťažkými príznakmi: „Mám len veľmi mierne príznaky z ktorých najhoršia je absolútna svalová slabosť. Žiadne horúčky, plný nos či kašeľ.“

Pre viac zaujímavých noviniek sleduj náš FACEBOOK >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa