Určite vám neunikla mini-kauzička posledných dní, keď slovenskí policajti pokutovali jedného z najznámejších moderátorov a najnovšie aj vlogerov, Sajfu. Aj keď si viacerí myslia, že ide len o nafingovanú reklamu, YouTuber sa k celej situácii konečne vyjadril. 

 

Aj napriek tomu, že sa Sajfa pokúsil polícii vysvetliť, že netelefonoval, muži zákona boli neúprosní. Polícia aj vo videu upozornila, že eviduje zvýšený počet nehôd priamo spojených s využívaním mobilov. Celý incident skončil, pochopiteľne, zaplatením pokuty.

Moderátor sa k celej situácii vyjadril a znova len upozornil na to, že nie je jediný. “99% Slovenska to robí tiež. Či už známi alebo neznámi, robia to všetci,” hovorí a priamo spomína rapera menom Pil C či YouTubera Mateja Zrebného.

VIDEO:

Raperova reakcia na seba nenechala dlho čakať a moderátorovi ihneď odkázal zopár štipľavých slov. Aj keď to všetko vyzerá viac ako vierohodne, množstvo fanúšikov má pocit, že celá kauza je vymyslená a umelo vykonštruovaná, aby si mladí uvedomili, že mobil za volant nepatrí. Čo si o tom myslíte vy?

Reakcia rapera Pil C

Foto/Zdroj: Instagram/ sajfa,pilc | Video: Streamable