Šušká sa, že Veronika Cifrová Ostrihoňová, spolu s manželom Sajfom čaká svojho prvého potomka. Aj keď táto informácia rozbúrila mediálne vlny, redaktorka TV Markíza túto informáciu doposiaľ verejne nepotvrdila. V kariére popri materskej má však šarmantná blondínka jasno!

Už o niekoľko mesiacov by mala mediálne známa blondínka – Veronika Cifrová Ostrihoňová, porodiť moderátorovi Sajfovi ich prvé dieťa. S informáciou o tehotenstve redaktorky TV Markíza prišiel portál cas.sk, no do dnešných dní sa k jej pravdivosti nik z prominentnej dvojice nevyjadril.

Médiá chcú však zo sympatickej redaktorky dostať vyjadrenie k údajnému tehotenstvu stoj, čo stoj. V ostatnom z rozhovorov so Sajfovou manželkou sa tak web postoj.sk spýtal na túto otázku priamo. Cifrová Ostrihoňová sa však opäť začala vykrúcať, no prvé slová o tehotenstve predsa len padli.

„Aj keby som raz išla na materskú, tak mám rádio, ktoré sa dá robiť popri materstve, Sit Down Stories, alebo mám instagram, kde sa dajú robiť spolupráce, ak by som skončila v spravodajstve, a nemusím kvôli tomu vytvárať žiadne videá,“ prezradila Sajfova polovička, ktorá sa len nedávno začala venovať natáčaniu vlastných YouTube videí, po vzore pána manžela.

Zdroj: cas.sk, postoj.sk | Foto: Instagram