Striptér a “slovenský Aquaman” Henrik Szabó síce reality šou Farma 12 nevyhral, no za to si tam získal slušnú fanúšikovskú základňu. Dnes má vďaka nej na Instagrame vyše 30-tisíc fanúšikov, ktorým ponúka produkty, delí sa s nimi o myšlienky a z času na čas s nimi aj komunikuje. Len škoda, že spoza volantu idúceho auta.

“Cestujem, mám čas, poďte otázky,” vyzval nedávno Aquaman svojich sledovateľov. Keď však videli, že na zvedavé otázky odpovedá práve počas šoférovania auta, mnohých z nich to spravodlivo pobúrilo a pýtali sa exfarmára, ako môže riadiť vozidlo a zároveň odpisovať.

Pobúrená odpoveď striptéra na seba nenechala dlho čakať. Za prvé, nevidím tu žiadnych policajtov, za druhé – robím videá, neodpisujem, za tretie na čo mám koleno? Aby som ním šoféroval, nie?,” ozval sa frajersky.

Fešákovi však ušiel jeden fakt, a to, že na cestách sa má správať zodpovedne a šoférovaniu musí venovať pozornosť aj vtedy, keď mu práve nehrozí zastavenie policajtmi. Reakcie ľudí preto dlhovlasého fešáka poriadne “prefackali”.

To je krása, ako sa niektorí idioti sami udajú,” potešil sa istý Slovák, s ktorým súhlasili mnohí ďalší, medzi nimi aj známa vizážistka Bernie: “Keď rozum rozdávali, asi sa aj vtedy natáčal…” 

Video Henrika natáčajúceho odpovede za volantom pôvodne zachytila stránka Bad Influence, ktorá sa venuje poukazovaním na prešľapy slovenských internetových hviezd, čoskoro nato však bolo vymazané. Portálu Slovakwoman.sk sa však podarilo prebrať aspoň niekoľko komentárov, ktoré nájdete v priložených obrázkoch.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/badinfluence_sk, Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/half_god_, Slovakwoman.sk, TV Markíza