Spoločnosť Apple tento rok predstavila iPad za najnižšiu cenu vôbec. Cena štartuje na 399 eurách pri veľkosti 32 GB. Samsung bude mať na ďalší rok mega veľkú konkurenciu, lebo spoločnosť Apple sa rozhodla, že jej nový iPad si bude môcť dovoliť úplne každý!

 

Podľa magazínu “Digitimes” sa pokles predaja iPadov v priebehu troch rokov, konečne znížil, vďaka novej inovácii od spoločnosti Apple. Na budúci rok by mal prísť na trh najlacnejší model iPadu, aký tu kedy bol. Chcú tak nalákať viac ľudí ku kúpe ich smartfónov, dokonca aj tých ktorí sú na ich ceny citlivejší.

Najlacnejší model by sa mal cenovo pohybovať okolo 299 eur. Zatiaľ však nepoznáme podrobnosti o výrobku a ani o tom, či pôjde o novú radu modelov alebo či nepôjde o starší model v lacnejšej verzii. Necháme sa prekvapiť, novinka by mala prísť na trh v polovici nadchádzajúceho roka!

Zdroj/Foto: googlewallapepers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*