Farmárom týždňa sa podľa očakávaní stal nekonfliktný Noro, ktorý sa však netají tým, že jeho hlavným cieľom na vyradenie je práve Erik. Ten mu lezie na nervy už niekoľko týždňov a len málokto je presvedčený o jeho účasti vo finálovej šestke. 

Fanúšikov prekvapila novovzniknutá aliancia medzi Erikom, Sárou, Heňom a Lukášom, no samotný farmár týždňa veľmi dobre vie, čo robiť. Potrebuje sa vyrývačného východniara zbaviť čím skôr.

Možno to nakoniec nebude také zložité a Prešovčan si vykope vlastný hrob. Zo záberov, ktoré Markíza ponúkla prostredníctvom internetového archívu Voyo je jasné, že Sára a Erik sa po týždňoch intímností konečne spolu vyspia. Ako novozvolení sluhovia na to v holubníku majú vyčlenený priestor, avšak ich spoločné hrkútanie nedopadne najlepšie.

“On má úplne v pii, čo ja cítim,” plače Sára dievčatám do náručia. Ostatní špekulujú nad tým, že je to len Erikova taktika a mladučká fitnesska naivne naletela. “Včera bol se, a že dneska sa ku nej hnusne správa. Ale veď toto je čisto ťah na to, že by ju obmäkčil,” konštatuje prezieravý Lukáš. Ako to nakoniec dopadne, zistíme už o pár dní.

Video:

Foto/Zdroj: voyo.markiza.sk, Farma TV Markíza