Popularita exfarmárky Sáry Adamčíkovej naberá na sile, hoci rozhodne nie je bezproblémová. Práve naopak – už od začiatku januára sa s ňou spája škandál za škandálom.

Najskôr tu bol rozchod s Erikom, o ktorom každý z nich tvrdil niečo celkom iné, potom zas vysvitlo, že Sára bola príčinou rozkolu medzi exfarmárskymi kamarátmi Máriom a Lukášom a napokon fitnesku Oravčania obvinili, že znesvätila ich pietne miesto. Pre Sáru to rozhodne bol zaujímavý začiatok roka, keďže medzitým stihla ešte aj prekonať COVID-19 a predstaviť svetu svojho nového partnera.

Sára tak stavia svoju slávu na zvyškoch exfarmárskej popularity, kariére fitnesky a šteklivých fotografiách, akými pravidelne zásobuje svojich fanúšikov. Po nedávnej sérii, kde ukázala zadok v tangáčoch, sa najnovšie kvôli foteniu opäť raz dala len do spodnej bielizne a pre fotografku pózovala tak odvážne, ako len vedela. Sama však tvrdí, že výsledné zábery nemajú vyznieť vulgárne, práve naopak.

„Môj priateľ veľmi dobre vie, že sa nesnažím provokovať. Toto fotenie malo pozdvihnúť ženskú prirodzenosť, nie vyznieť vulgárne alebo nevkusne,“ tvrdí exfarmárka.

VIDEO z fotenia si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/sarik_adamcikova