Obľúbená šou Farma sa blíži ku koncu a napätie na statku by sa dalo krájať. Súťažiacich čaká posledný týždeň farmárčenia a už čo chvíľa sa rozhodne o tom, kto si odnesie rozprávkových 75 000 €. Vyhrá ich najväčší taktik Erik? A ak áno rozdelí sa s výhrou? To všetko prezradila exfarmárka Sára.

Vypadnutá Sára prezradila Erikové tajné plány. Jeden z najsilnejších hráčov svoju „lásku“ poslal v dueli domov, no so zaujímavou dohodou. ,,Celý týždeň tvrdil, že mi ten duel pustí. Ja som to však nechcela, pretože v aréne sa prejavoval ako brutálny hráč. On mi však naznačoval, že keď sa dostane do finále a vyhrá to, proste sa rozdelíme. Mne to bolo divné, pretože to je taká poistka. Brala som to tak, že okej, povedal to, myslel to dobre, chce sa so mnou rozdeliť, lebo si to zaslúžim. On po celý čas hovoril, že s tými, s ktorými sa stretne vo finále, sa rozdelí a chcel podpísať aj zmluvu,“ prekvapila Sára.

V šoku ostal aj samotný Martin Šmahel, ktorému sa to akosi nechcelo veriť. ,,Áno… A on mi potom aj v duelovej aréne povedal, že Sári, tvoje obľúbené číslo bude 35-tisíc, nie 13 ani 8. A naozaj ma to vnútorne potešilo. Aj keď som prišla domov, hovorím si, že fajn, dostanem 35-tisíc eur. Ale ja ho chcem potom stretnúť a vidieť nie preto, že by mi dal peniaze, ale preto, že to chcem,“ dodala ďalej Sára.

Tak kto vie, možno to myslel Erik skutočne vážne a možno to bol len ďalší z jeho taktických ťahov. Všetko ukáže čas a či sa vôbec špekulant dostane do finále.

Pre viac zaujímavých noviniek o Farme sleduj náš FACEBOOK >>>TU<<<

Zdroj: Farma X-tra | Foto: Instagram/farma.markiza