Farmárka Sára sa po skončení reality show ešte nejaký čas stretávala s kolegom zo statku Erikom, neskôr si ale obaja uvedomili, že to nie je najlepší nápad. Po tom, ako sa rozišli sa tmavovláska začala naplno venovať cvičeniu, Instagramu a samej sebe. 

Fitnesska si po účinkovaní v televízii uvedomila množstvo vecí, psychicky dospela a začala vnímať seba aj svoje okolie úplne inak. Dokonca si našla nového priateľa a zdá sa, že po viacerých životných peripetiách je konečne šťastná a spokojná.

S fanúšikmi na Instagrame sa podelila o myšlienky a postrehy, ktoré si uvedomila po dovolenke v Chorvátsku. Prišla na to, že príliš dlho odkladala čas pre seba. ,,Za všetkým som sa náhlila. Nevedela povedať stop. Toto je môj večný problém s ktorým bojujem. Chcem mať všetko dokonalé a keď nie je prichádzajú výčitky,“ priznáva.

Hovorí aj o zmenách, ktoré sa v posledných dňoch udiali. ,,Nechcem písať o každej, ale chcem sa podeliť aspoň o jednu zmenu. A to je uvedomenie si, že sa nemusím a ani už nechcem do všetkého hrnúť sama. Uvedomenie si, že sú tu ľudia, ktorí ma milujú a chcú, aby som bola šťastná a nie smutná a vyčerpaná. Na Instagrame vidíte iba to čo chcete, aby som videla. Neukazujem Vám tu plač, psychické zrútenia. Ale aj to sa deje v mojom živote a dialo sa to často. Práca na sebarozvoji je celoživotná cesta. Občas mi napíšete, že by ste chceli byť na tom tak psychicky dobre ako som ja. Ale verte mi, že tak ako aj vy aj ja sa občas trápim a je to normálne,“ hovorí otvorene bývalá farmárka.

Zároveň dodala, že s tým chce niečo robiť a že odteraz uvidíte novú znovuzrodenú Sáru.

Zdroj/Foto: Instagram/sarik_adamcikova