Exfarmárka Sára Adamčíková sa navzdory trendu “krátkej farmárskej slávy” po skončení reality šou pomerne dobre ujala na poli sociálnych médií. Na Instagrame, kde sa prezentuje predovšetkým ako fitneska, má už vyše 91-tisíc fanúšikov. Popularitu si však často dvíha na úkor nepríjemných hádok, provokačných fotografií a kontroverzie.

Mnohým, predovšetkým veriacim Slovákom pred niekoľkými dňami zdvihla tlak vďaka jedinému krátkemu videu. Ukázala na ňom ako cvičí a zároveň propagovala športovú súpravu. Kameňom úrazu však nebola do očí bijúca neoznačená reklama, ale práve miesto, kde sa nachádzala. Šlo totiž o Rio de Klin, vŕšok so sochou Ježiša Krista, kam sa ľudia z Oravy chodia často modliť a rozjímať.

“Podľa mňa je toto miesto určené na iné veci ako na cvičenie,” poznamenala istá Slovenka, ktorej sa nepáčilo, že Sára skákala po lavičkách, na ktoré si ľudia chodia posedieť a pomodliť sa. Že to fitnesku poriadne vytočilo, bolo vidno už na prvý pohľad – odpoveď sa totiž rozhodla napísať v kapitálkach. To však netušila, že tým spustí novú vlnu komentárov.

Hoci exfarmárka trvala na tom, že týmto spôsobom reprezentuje Oravu a ak by niekoho mala rušiť, okamžite by odišla, ľudia jej nič nedarovali: “Cvičí sa na strojoch, nie na lavičke. Tá je na sadnutie. Ty si tu len preto, aby si zaujala pozornosť týchto nadržancov. Obdivujú ťa len pre tvoje telo. Nemáš silu, hráš sa na niečo, čo nie si.”

Podráždená Sára, ktorá už na niektoré odpovede reagovala poriadne arogantne, sa napokon nechala počuť: “Nerobte z toho drámu. Na to miesto chodia po večeroch ľudia chľastať a robiť aj iné nemravné veci v autách… Sa tu pohoršujete, ako keby som tu skákala po soche JK !”

Celé Sárine odpovede si môžete pozrieť v priložených obrázkoch:

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Naštvaný Mário si ZABLOKOVAL kamaráta Lukáša: Za všetkým stála Sára!

Zdroj/Foto: Instagram/sarik_adamcikova