Tak tá si veru servítku pred ústa nedáva! Tvrdý odkaz ex Ďuricovi a jeho milenke za Ples v Opere! Misska Šebestová to poriadne naložila svojmu ex priateľovi, ktorý sa po ich mesačnom rozchode vystavoval na Plese v Opere s novou frajerkou. 

Ešte len v decembri Magda Šebestová a futbalista Ján Ďurica oznámili rozchod. Dvojica trávila Vianoce spolu a všetci tajne dúfali, že manželská kríza je zažehnaná. No v januári sa už futbalista chválil s novým úlovkom.

Aj keď sa jedná o krátku známosť, Ďurica neváhal a vzal svoju novú frajerku Dianu Kučerovú na Ples v Opere. Zamilované hrdličky si udalosť spoločne užívali viac než dosť a Diana sa cítila na červenom koberci ako doma.

A čo na to Šebestová? Tú prednedávnom oslovil Nový čas s otázkou, či to bol ich splnený sen. Aj keď sa misska nechce k tejto situácii vyjadrovať, predsa si neodpustila jasný komentár: „Prepáčte, ale pýtajte sa a venujte pozornosť tým, pre ktorých bola takáto medializácia pravdepodobne splnený životný sen,“ dodala Magda. Neskôr pridala fotku so svojou dcérou na instagram s popisom: ,,Keď sú tvoje priority jasné! Nina.” 

Foto: Facebook, Instagram/ Ples v Opere | Zdroj: cas.sk