Horúca novinka o zásnubách Justina Biebera a Hailey Baldwin obletela celý svet, no každého zaujímalo ako túto správu zoberie jeho bývalá priateľka Selena Gomez. Speváčka dala jasne najavo ako sa cíti a jej reakcia vyráža dych!

 

Minulú sobotu sa mali konať spomínané zásnuby zaľúbencov na Bahamách v kruhu najbližších. Fanúšikovia boli z tejto novinky v šoku, pretože dvojica spolu randí sotva mesiac. Valnú väčšinu ľudí však zaujímal postoj Seleny, vzhľadom na to, že kvôli Justinovi skončila v liečebni a jej stav nebol dobrý.

K celej veci sa vyjadrila asistentka tmavovlásky Theresa Mingus, ktorá zdieľala na Instagrame fotografie, kde sú spoločne na lodi a užívajú si voľný čas. Na tvári Seleny možno vidieť úsmev, namiesto smútku. Blízky zdroj speváčky prezradil pre “Foxnews”, že jej na blondiakovi už nezáleží a že sa cez rozchod už dávno preniesla.

Spomínanú fotografiu z lode nájdete —TU— !

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*