Asi najznámejšia dvojica Hollywoodu Selena Gomez a Justin Bieber sú ostro sledovaní novinármi aj fanúšikmi. Všetkých zaujíma jedna vec a to síce, čo priťahuje speváčku k blondiakovi najviac? Sel sa to nehanbila povedať otvorene. Toto mám na ňom najradšej!

 

Odkedy títo dvaja tvoria znova pár, nemajú ani chvíľku pokoja od fanúšikov či novinárov. Neustále ich všetci pozorujú a každého zaujíma akákoľvek novinka z ich súkromia. Fanúšikov najviac trápi otázka toho, čo najviac priťahuje tmavovlásku k Justinovi, keď mu dala znova šancu?Odpoveď je prostá, miluje ho. Neuveríte ale, čo na ňom zbožňuje najviac.

Speváčka otvorene povedala, že sa jej páči aký je zábavný, priateľský, talentovaný, pekný, vždy ju vie rozosmiať. No najviac je hotová z jeho vymakaného tela, ktoré je pokryté samým tetovaním, ktoré kráľovná Instagramu doslova žerie. Na tele ich má 56, čo je dosť veľa, no každé z jeho tetovaní má aj význam. Vždy je spojené s nejakou udalosťou zo spevákovho života, ktorá bola preňho dôležitá. A možno aj preto má najradšej jeho tetovania, nakoľko má samozrejme vytetovanú aj ju.

Zdroj/Foto: Instagram, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*