Výrazná postava zábavnej relácie Take Me Out je jedno prekvapenie za druhým. Kým v šou pútala pozornosť svojím vzhľadom a umelými prsiami, dnes je z nej úplne iná žena. Usadila sa a už čoskoro plánuje svadbu!

Simona Butinová má 26 rokov a bujaré zábavy v kluboch vymenila za rodinnú idylku. Už začiatkom marca všetkých šokovala, keď zverejnila snímku z ultrazvuku. Momentálne je v radostnom očakávaní a už je vo 4. mesiaci.

So svojím priateľom sa na bábätko veľmi tešia. Ten ju požiadal o ruku už v decembri minulého roka a vyzerá to tak, že svadbu chcú stihnúť ešte pred pôrodom, pretože Simona na Instagrame prezradila, že svadobné zvony by mali zaznieť už o mesiac. Pochválila sa tiež fotkou z rozlúčky so slobodou. Ak ste čakali veľkolepú párty v klube s alkoholom a striptérom, určite vás sklameme. Simonka sa rozhodla pre pohodlie domova s budúcim manželom a priateľmi.

Simona a jej rozlúčka so slobodou

So snúbencom sa na dieťatko veľmi tešia

Simona a jej zásnubný prsteň

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.