pink-garden-plackova

Kontroverzná Zuzana Plačková otvorila v Bratislave ružový bar, ktorý nemá núdzu o celebritných návštevníkov. Zdá sa, že originálny nápad slovenskej hviezdičke fakt sype. Zuzana má totiž do budúcna ďalšie smelé plány v oblasti podnikania!

 

Zuzana Plačková sa na sociálnej sieti zverila, že ju pre otvorenie voňavého ružového baru plného kvetín, inšpirovali obdobné podniky v zahraničí. V Bratislave vraj takéto miesto však chýbalo. Zdá sa, že Plačková zaplnila pomyslenú dieru na trhu, nakoľko jej Pink Garden je na dennom poriadku preplnený celebritnými hosťami. Tento fakt samozrejme do netradičnej „cukrárne“ láka aj bežných smrteľníkov.

Zdá sa však, že Zuzanu Plačkovú podnikanie začalo baviť a tak do budúcna zvažuje ďalšie smelé kroky. „Čo by ste povedali na nový disco club v Bratislave?“, šokovala otázkou na svojom Instagrame Plačková. Viac ako 80% opýtaných pritom nad Zuzaniným plánom, otvoriť v hlavnom meste aj hudobný klub pod jej záštitou, žasla. Zdá sa tak, že v budúcnosti sa Bratislavčania môžu dočkať ďalšieho miesta plného prominentov.

Podnik Zuzany Plačkovej – Pink Garden v Bratislave

plackova pink garden

pink garden plackova

plackova pink garden

plackova pink garden

Zdroj/Foto: Instagram