Šou Nevesta pre milionára s Honzíkom Novotným v „hlavnej úlohe“ je síce už dávno minulosťou, no dnes jestvuje jej ešte o niečo lepší ekvivalent. Naozajstný milionár Andy Scott (41), ktorý má okrem životnej lásky azda už naozaj všetko, sa totiž rozhodol, že sa ide oženiť. Zatiaľ však netuší, za koho…

Žiadne televízne kamery, žiadne klamy, intrigy ani dohady. Toto je skutočnosť – Andy Scott, úspešný podnikateľ a obrovský fešák, si hľadá nevestu. Nemal by to však byť len tak „hocikto“.

Andy Scott

Aké parametre má spĺňať ideálna kandidátka? Andy chce, aby s ním každé leto plachtila po Stredozemnom mori a zimy trávila na lyžovačke v Alpách. „Problém“ ale je, že by popri tom všetkom nemala opustiť svoje vlastné zamestnanie.

Boháč, ktorý zarobil svoj prvý milión ako 26-ročný (no v dôsledku krízy oň rýchlo prišiel), totiž rozhodne nemieni ženu svojho života finančne „sponzorovať“ od prvého momentu. Možno je to svojím spôsobom opatrenie proti zlatokopkám, ktoré ho nepochybne stavajú do úlohy štvanej zveri celý život, no podľa Andyho ide predovšetkým o partnerskú rovnováhu.

Andy Scott

„Mení to dynamiku a rovnocennosť vo vzťahu – a nie k lepšiemu,“ tvrdí 41-ročný Brit, ktorý bol až dosiaľ „oddaný za budovanie úspechu“ a potrebu lásky si uvedomil až po hypnoterapii. S niekým, v kom nájde zaľúbenie, sa veľmi rád podelí o luxusné domy pri mori, jachtu, súkromné lietadlo či Rolls Royce.

Andy Scott

„Chcem si založiť rodinu čím skôr a nenechávať to na potom. Je ale náročné nájsť niekoho, kto spĺňa všetky požiadavky,“ posťažoval si sympatický boháč na margo očakávanej finančnej a časovej nezávislosti svojej potenciálnej partnerky.

V minulosti randil so speváčkou kedysi veľmi populárnej skupiny Atomic Kitten. Liz McClaron (38) má však panický strach z lietania, čo bol napokon aj hlavný dôvod rozpadu VIP vzťahu.

Andy Scott

“Množstvo hrdých alfa samcov nedokáže podporiť svoju drahú polovičku. Ja teraz cítim, že som pripravený,” vyznal sa Andy, ktorý teraz čaká už len na to, kým mu jeho milovaná spriaznená duša spadne do náručia.

Andy Scott

Andy Scott

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Andy Scott