Pred pár týždňami sa jeden z najznámejších slovenských raperov priznal fanúšikom, že prechádza tým najťažším životným obdobím. Nebolo to spôsobené zrušeným turné, či prebiehajúcim rozvodom. Separ zostal niekoľko mesiacov pripútaný na lôžko, jeho život zmenila rakovina. 

Po pár týždňoch všetkých potešil správou, že kontrolné CT vyšetrenie potvrdilo, že chorobu porazil. „Najhorší stav, čo som v živote mal. Nevedel som, že taký stav existuje. Ležal som tam asi polhodinu, neviem, kým som sa vôbec dokázal doplaziť na posteľ,“ opisuje svoje pocity po chemoterapii.

V emotívnom rozhovore s dobrým priateľom Osťom sa Separ otvoril a úprimne porozprával o tom, čo v roku 2020 zažil. O šťastných aj menej príjemných momentoch, o tom, ako sa s Tinou rozhodli žiť vlastné životy, o tom, ako zistil, že je chorý aj o mesiacoch liečby chemoterapiou. 

A čo mu to dalo? „Úplne mi je jedno všetko. Ako bude, tak bude. Ja už nemám náladu ani chuť si niečo plánovať. Život treba žiť, každý deň ho treba žiť, nikdy nevieš, čo príde a čo bude s tebou,“ dodáva na záver.

Celý rozhovor si môžete pozrieť vo videu:

Foto/Zdroj/Video: YouTube/ DMS records