Po tom ako sa denný seriál Oteckovia dostal na televízne obrazovky, okamžite si získal tisícky divákov, ktorí sa tešili novému formátu. Televízia Markíza nemohla byť spokojnejšia, keďže sledovanosť je čoraz vyššia. No v priebehu posledných týždňov sa vynoril problém, ktorý môže výrazne ohroziť úspešnosť rodinného seriálu!

 

Seriál Oteckovia prezentovaný štyrmi slovenskými hercami, ktorí bojujú s každodenným životom sa teší veľkej obľube. Vysiela sa o 17.50 hodine, za čo sú vďační predovšetkým školáci. No v posledných častiach je čoraz viac erotiky a scenár popretkávaný neverami a klamstvami.

Reakcie divákov na seba nenechali dlho čakať a televízia Markíza si to dobre zlízla. ,,Má to byť milý rodinný seriál, ale zdá sa mi, že sa to mení na program pre dospelých. To má byť pre naše deti vzor? Že učiteľka v škôlke to naraz ťahá s dvomi mužmi a podvádza snúbenca?“ rozčuľovala sa na sociálnej sieti dvojnásobná mamička. ,,Všade samá nevera. Toto pozerajú deti! Otras,“ takto znel ďalší názor diváka.

Žlto-modrá televízia si však z názorov rozhorčených divákov nič nerobí. Ich komentáre považuje za zbytočne nafúknuté a neopodstatnené. ,,Seriál spĺňa zákonom stanovené podmienky na vysielanie o 18.00 hodine,“ uzavreli túto tému kompetentní z Markízy.

Zdroj/Foto: pluska.sk, facebook