Len máloktorý predstaviteľ takzvanej mileniálnej generácie by nepoznal seriál o tínedžerke, ktorá dosiahla mávnutím ukazováka čokoľvek, čo chcela – a ešte menej z nás po tejto schopnosti v reálnom živote netúžilo. Hoci priemerne hodnotenú Sabrinu neskôr v popularite (aj všetkom ostatnom) ďaleko predčili miliardové série ako Harry Potter, i tak sa jej istým spôsobom podarilo ovplyvniť naše detstvo.

Seriál, z ktorého neskôr vzniklo aj niekoľko televíznych filmov, sa vysielal od roku 1996 až do roku 2003, jeho prvé časti teda slávia neuveriteľných 25 rokov. A čo jeho hlavná hviezda Melissa Joan Hart?

Keď stvárňovala 16-ročnú čarodejnicu, čo v sebe objavila zázračnú moc presne na svoje narodeniny, mala už 20. Hrať začala ako štvorročná, pričom v tejto profesii zostáva dodnes. Pôsobí hlavne v seriáloch a televíznych filmoch, no žiaden z nich nikdy neprekonal úspech projektov o Sabrine.

Melisse to ale neprekáža. Na rozdiel od väčšiny amerických celebrít totiž našla šťastie v osobnom živote hneď na „prvý pokus“, a to s menej známym hercom a hudobníkom Markom Wilkersonom. Majú spolu 3 deti a aj na herečkinom veselom Instagrame je vidieť, že práve rodina je stredom jej vesmíru. Mimochodom, zle sa nemá ani na sociálnej sieti. Pochváliť sa môže viac ako 1,5-miliónom fanúšikov!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Foto: Facebook, Instagram/melissajoanhart