Talent majú v rodine! Kým Ben Cristovao sa venuje hudbe, jeho mladšia sestra Bianca, s ktorou majú spoločného angolského otca, reprezentuje Českú republiku v úplne odlišnej disciplíne. Za veľkou mlákou zahviezdila ako stand-up komička!

 

Bianca žije v Los Angeles, kde vyštudovala aj scenáristiku. Česko reprezentovala v roku 2016 v súťaži Laugh Factory Funniest Person In the World  v Helsinkách, kde sa dostala až do semifinále.

Stand-upu sa venuje aj naďalej, nájdete ju dokonca vystupovať aj v pražských baroch a na svoj Instagram pravidelne pridáva fotografie zo stand-up večerov. Musíme uznať, že s mikrofónom jej to na javisku naozaj pristane. Sympatická Bianca má so svojím bratom Benom veľmi dobrý vzťah, navzájom sa podporujú a často aj navštevujú.

Zdroj/Foto: Instagram, super.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.