Nad niektorými videami skutočne rozmýšľame, ako sa len toto mohlo stať. Vodič autobusu, známy ako Prakash sa stal senzáciou po tom, čo sa na internete objavilo video, kde plný autobus pasažierov na pár minút zveril do rúk opice!

 

Incident sa stal v Indii, na ceste medzi Davanagere a Bharamasagara. Jeden z cestujúcich mal pri sebe domáceho miláčika – opicu, ktorá neposedne behala po autobuse a nakoniec skončila až pri vodičovi. Usadila sa priamo na volante a odmietala sa odtiaľ pohnúť! Vodičovi zrejme celá situácia prišla vtipná, aj s niekoľkými ďalšími pasažiermi sa začal na opici smiať, iní ju v šoférovaní dokonca povzbudzovali.

Prakesh celý čas drží z jednej strany volant, napriek tomu to však vyzerá, akoby opica šoférovala plný autobus sama. Takto sa zabávala niekoľko minút, na ďalšej zastávke však jej majiteľ vystupoval, a tak sa neochotne konečne odlepila od volantu, aby ju mohol vziať so sebou. Či odvážnu opicu bavilo párminútové šoférovanie natoľko, aby si spravila plnohodnotný vodičák zatiaľ nevieme.

Celá príhoda nebola až tak nebezpečná, ako by sa na prvý pohľad zdalo, Prakesha však aj tak dopravná spoločnosť za jeho nezodpovednoť potrestala. Momentálne jeho správanie vyšetruje inšpektor, ktorého rozhodnutie môže pre vodiča znamenať aj kompletnú stratu práce.

Video:

Zdroj/Foto: metro.co.uk, unsplash.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.