Spánok, sny a snívanie sú stále pomerne neprebádané. Existujú síce rôzne výskumy či teórie, a dokonca, existujú aj snáre, no stále sme v tejto oblasti “v plienkach”. Každému z nás sa niekedy snívala nejaká bizarná vec, možno aj o celebritaćh, avšak nasledovní ľudia sa o svoje bláznivé sny podelili na internete.

 

Bláznivé sny o celebritách:

*** Snívalo sa mi, že si ku mne do auta prisadla Beyoncé. Ja som ju pozdravil a ona len nonšalantne mňaukala.

*** Sníval sa mi sen, v ktorom som šla nakupovať do veľkého obchodu, v ktorom robil predavača Ed Sheeran. Vedela som, že je to on, avšak na hrudi mal menovku “Stephanie”.

*** Johnny Depp bol náš učiteľ se*uálnej výchovy, pričom na tej vyučovacej hodine nás učil, ako si nasadiť kondóm. Predvádzal to na veľkom banáne.

*** V sne som bola upratovačka vo fitku a práve som upratovala v pánskej šatni. V tom sa tam objavil Ryan Gosling a začal so mnou flirtovať, potom sa začal sa prezliekať. Ja som mu naštvaná celkom rázne povedala, nech si ho schová, pretože naňho zavolám SBSku.

*** Bol som na koncerte Britney Spears a zdalo sa mi, že neustále počujem psy. Tak som sa nenápadne vkradol do zákulisia, aby som vedel, čo sa tam deje. Ostal som v šoku, pretože úplne všetko tam robili malé fenky. Starali sa o čistotu, svetlá, ozvučenie, proste o všetko.

*** Snívalo sa mi, že mám s*x s Adamom Sandlerom. On ale celý čas zavíjal a divne dýchal.

*** Snívalo sa mi, že Justina Biebera naháňala polícia a on mi ako o život mlátil na dvere, tak som ho ukryl u nás v dome do podkrovnej izby.

*** Snívalo sa mi, že sa ma Orlando Bloom pokúša neustále zabiť, pretože chcel byť osamote. Chvíľu ma topil, potom utekal preč a ja som za ním bežala celá mokrá a kričala, že ho aj tak milujem.

*** Demi Moore ma naháňala po celom New Yorku na bicykli, pričom v ruke mala obrovský kuchynský nôž.

*** Opakovane sa mi snívalo, že Zac Efron chodí k nám na školu a je úplne trápny, pričom o sebe tvrdí, že je horský lev a lepí si hrivu na hlavu. Potom lozil a skákal po stromoch, zoskakoval z nich a strašil ľudí.

*** Lin Manuel Miranda ma zachránil pre vlnou tsunami, následne ma vytiahol z vlaku, ktorý mal mať strašnú nehodu, aby o mne začal na stanici rapovať ako o dušu.

*** Snívalo sa mi, že moja mama chodí s LeBronom Jamesom a dokonca spolu čakajú dieťa. Dokonca ma vyhodili z domu, aby mali súkromie a tak som mu cikala do bazénu.

*** Snívalo sa mi, že Justin Timberlake je môj osobný kaderník. Vtedy ma ale totálne naštval, pretože si v polovici strihania uvedomil, že sa musí stretnúť so svojou manželkou a mňa nechal v kresle s polovicou ostrihanej hlavy.

*** Snívalo sa mi, že je mojou úlohou presvedčiť Marka Wahlberga, že nie je neschopný a že jeho výkony nie sú zlyhaniami. A taktiež som mu tvrdila, že film The Happening je jednou z najlepších komédií všetkých čias.

*** Snívalo sa mi, že som sa prevtelil do Jaromíra Jágra a vrátil sa do NHL ako hráč Floridy. V prvých dvoch zápasoch som dal dva góly. Všetci boli vo vytŕžení, až mi bolo ľúto, že som sa potom zobudil.

Zdroj: Feedbuzz.com | Foto: Twitter