Rodinu z Ruska odsúdila verejnosť za to, ako sa správajú k svojmu psovi. Ich hrôzostrašným cieľom bolo, aby sa ich domáci miláčik čo najviac podobal na psa z filmu Maska. A to za každú cenu!

Majitelia malého psíka plemena Jack Russell sa zo všetkých síl pokúšali o to, aby vyzeral ako z filmového plátna. Ideálne ako štvornohý chlpáč z populárneho filmu Maska. Za estetický zákrok na bezbrannom zvierati boli schopní vysoliť akúkoľvek sumu.

Marina Esmatová kúpila šteňa Jack Russell teriéra pre svojho syna, nepáčilo sa jej ale, ako vyzerali jeho uši. Plemeno psa si vybrali hlavne kvôli kultovej komédii Maska z 90. rokov. Práve pes hlavného hrdinu, ktorého si vo filme zahral Jim Carrey – “Milo”, mal podľa majiteľov perfektné uši. A presne takéto požadovali aj pre svojho maznáčika.

Desivé je, že 37-ročný matka vzala psa okamžite k veterinárovi a priala si aby jeho uši okamžite “opravil” po vzore psa z filmu. Pes sa po operácii rýchlo zotavil, no to nič nemení na veci, že jeho majiteľka ho podstúpila riziku spojenému s operáciou, len pre svoje sebecké ciele.

Zdroj/Foto: unilad.co.uk, giphy, youtube